WYMIANA LICENCJI PL(G)!

Styczeń 20th, 2015 by admin

Prezes Urzędu Cywilnego przypomina, że z dniem 8 kwietnia 2015 roku wszystkie krajowe licencje pilota szybowcowego PL(G), w tym również te, posiadające wpisany późniejszy niż ww. okres ważności w rubryce IX licencji, utracą ważność.

Wymiana (konwersja) licencji PL(G) może nastąpić najpóźniej w dniu upływu ważności dotychczasowej licencji. Zaleca się składanie wniosków w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego w terminie 30 dni przed upływem ważności dotychczasowej licencji, co wiąże się z tym, że wnioski rozpatrywane są w kolejności wpływu, a nie w zależności
od terminu ważności licencji.

Ten wpis został opublikowany w wtorek, Styczeń 20th, 2015 at 13:35 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.