Nowy Statut Aeroklubu „ORLĄT”

Październik 9th, 2013 by admin

Nadzwyczajny XXXII Zjazd Krajowy Aeroklubu Polskiego podjął uchwałę o przekształceniu AP w Związek Sportowy Aeroklub Polski. Pierwszym etapem przekształcenia AP było zarejestrowanie przez aerokluby regionalne w KRS nowych własnych statutów.

Aeroklub „ORLĄT” w Dęblinie jako jeden z pierwszych aeroklubów dokonał rejestracji nowego statutu w KRS.
Każdy członek Aeroklubu „ORLĄT” z chwilą rejestracji statutu
w KRS przestał być członkiem Aeroklubu Polskiego. Kolejnym etapem przekształcenia będzie przystępowanie aeroklubów regionalnych (jako osób prawnych) do Związku Sportowego Aeroklub Polski i będzie możliwy po zaakceptowaniu przez Ministerstwo Sportu nowego statutu AP i jego zarejestrowaniu
w KRS.

Decyzja przystąpienia Aeroklubu „ORLĄT” do Związku Sportowego Aeroklub Polski zostanie podjęta w formie Uchwały na Walnym Zgromadzeniu naszego aeroklubu w styczniu-lutym 2014 r. Termin zwołania Walnego Zgromadzenia zostanie wyznaczony na najbliższym Zebraniu Zarządu.

Postanowienie.pdf
Zaświadczenie.pdf

Ten wpis został opublikowany w środa, Październik 9th, 2013 at 10:16 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.