Stypendium Burmistrza Dęblina.

Marzec 3rd, 2013 by admin

W dniu 28.02.2013 na Sesji Rady Miasta zostały wręczone stypendia sportowe Burmistrza Miasta Dęblin dla  zawodników osiągających wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie ogólnopolskim i międzynarodowym.  Stypendium otrzymał junior sekcji modelarskiej Aeroklubu „Orląt” Jarosław Mięsiak. Startując w konkurencji modeli akrobacyjnych na uwięzi zdobył m.in.  3 miejsce Mistrzostw Świata (Pazardzik-Bułgaria). Również jego trener Wojciech Mięsiak otrzymał pamiątkową statuetkę za osiągnięcia w pracy szkoleniowej oraz za zaangażowanie w działalność sportowa.

Ten wpis został opublikowany w niedziela, Marzec 3rd, 2013 at 23:48 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.