Przepustki osobowe – WAŻNE!

Luty 13th, 2013 by admin

W związku ze zmianą zasad wstępu na teren Jednostki Wojskowej Dęblin-Lotnisko, prosimy wszystkich członków Aeroklubu „ORLĄT” oraz uczestników szkoleń organizowanych przez Aeroklub, o jak najszybsze dostarczenie do biura Aeroklubu fotografii o wymiarach 35×45 mm oraz podanie serii i numeru dokumentu tożsamości. Fotografia powinna być podpisana na odwrocie oraz przedstawiać osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, w taki sposób, aby ukazywała głowę w pozycji lewego profilu z widocznym lewym uchem, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy.

Ten wpis został opublikowany w środa, Luty 13th, 2013 at 14:09 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.