Brązowy medal Mistrzostw Świata.

Wrzesień 10th, 2012 by admin

W dniach 25.08-1.09.2012r w miejscowości Pazardzik w Bułgarii odbyły się Mistrzostwa Świata Modeli na Uwięzi. Duży sukces odniósł Jarosław Mięsiak zdobywając trzecie miejsce w klasie F2B (akrobacji) w kategorii juniorów. Tym większa satysfakcja z brązowego medalu gdyż jest to pierwszy medal zdobyty przez polaka w zawodach rangi Mistrzostw Świata w tej kategorii. Jarek jest członkiem Aeroklubu „Orląt” w Dęblinie. Wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, a w poprzednim roku zajął 5 miejsce w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Częstochowie. W zawodach w Bułgarii w kategorii której startował wzięło udział 66 zawodników, w tym 8 juniorów. W kategorii juniorów zwyciężył zawodnik z Rosji a drugi był z Ukrainy.

fotorelacja

Ten wpis został opublikowany w poniedziałek, Wrzesień 10th, 2012 at 20:22 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.