Modelarskie osiągnięcia

Marzec 1st, 2012 by admin

W dniu 29.02.2012 na Sesji Rady Miasta zostały wręczone stypendia sportowe Burmistrza Miasta Dęblin dla  zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie ogólnopolskim i międzynarodowym.  Stypendium otrzymał junior sekcji modelarskiej Aeroklubu „Orląt” Jarosław Mięsiak. Startując w konkurencji modeli akrobacyjnych na uwięzi zdobył m.in. Mistrzostwo Polski juniorów (Częstochowa), Mistrzostwo Polski juniorów młodszych (Gliwice), 5 miejsce Mistrzostw Europy (Częstochowa). Również instruktor sekcji modelarskiej Adam Wetoszka otrzymał pamiątkową statuetkę za osiągnięcia w pracy szkoleniowej oraz za zaangażowanie w działalność sportowa.

Ten wpis został opublikowany w czwartek, Marzec 1st, 2012 at 22:25 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.