Aeroklub Orląt

strona dęblińskiego aeroklubu

Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu „Orląt”

Luty 25th, 2020 by admin

Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 29 marca 2020 roku
o godz. 10.00 w Małej Auli Wydziału Lotnictwa Lotniczej Akademii Wojskowej odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Aeroklubu „ORLĄT” w Dęblinie.

Walne Zgromadzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w pierwszym terminie i o godz. 10:15 w drugim terminie.

Zgodnie z §12, ust. 8 Statutu w Walnym Zgromadzeniu udział biorą,
z głosem decydującym, członkowie zwyczajni i honorowi, którzy ukończyli 16 lat, a także z głosem doradczym członkowie wspierający będący osobami fizycznymi i osoby zaproszone.

Główne cele Walnego Zgromadzenia to podsumowanie całej czteroletniej kadencji władz Aeroklubu, wybory nowego Zarządu i dyskusja o wyzwaniach, jakie czekają nas w kolejnych latach. Odbędą się więc ważne głosowania i zapadną kluczowe decyzje dla dalszego funkcjonowania naszego stowarzyszenia, dlatego też zachęcamy do obecności na Walnym Zgromadzeniu jak największej liczby członków Aeroklubu, szczególnie tych uprawnionych do głosowania.

Serdecznie zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w wtorek, Luty 25th, 2020 at 18:59 w kategorii INFORMACJE. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Możesz zostawić odpowiedż, or trackback ze swojej strony.

Zostaw komentarz